Dobrodošli! Witaj (witajcie)! Czas na chorwackie wakacje! Dlaczego akurat ten bałkański kraj? Kusi niezwykłym błękitem Adriatyku, ciepłem jego wód, majestatycznymi górami z malowniczymi miejscowościami u ich podnóża, klimatycznymi wyspami (Hvar, Korčula, Mljet, Vis, Brač…), wspaniałymi miastami z równie wspaniałymi zabytkami (Dubrownik, Split, Trogir, Szybenik, Zadar), niesamowitą przyrodą (Jeziora Plitwickie, Krka), a do tego smaczną bałkańską kuchnią. W sezonie 2018 zapraszamy do miejscowości Drage, malowniczo położonej pomiędzy Zadarem i Szybenikiem.

PENSJONAT GALEB

Położenie: miejscowość Drage otoczona Parkami Narodowymi Kornati i Krka oraz Parkiem Przyrody Jezioro Vransko; ok. 500 m od plaży (żwirkowa, z łagodnym zejściem do morza).

Pokoje: dla dzieci/młodzieży 3- i 4-osob. (bez łóżek piętrowych), dla dorosłych 2-osob.; wyposażone w pełny węzeł sanitarny, szafę, stolik, krzesła, taras lub balkon.

Wyżywienie: 3 x dziennie (tzw. FB – Full Board) – śniadania (bufet), obiady (serwowane, 1-daniowe, z bufetem sałatkowym) i kolacje (bufet); w przypadku obiadów i kolacji z napojów w cenie tylko woda; przez cały dzień do dyspozycji gości pensjonatu kawa i herbata gratis; pierwszy posiłek – obiad w dniu przyjazdu, ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną.

Sport i rozrywka: boisko do siatkówki plażowej, stoły do ping-ponga, dyskoteka.

Dodatkowo do dyspozycji gości: Wi-Fi (w restauracji i na tarasie pensjonatu).

 

ORIENTACYJNY PROGRAM   

Poniższy program ma na celu przedstawienie typowego przebiegu wypoczynku letniego w Chorwacji. Na życzenie Klienta lub wniosek rezydenta program może zostać zmieniony.

Poniższe informacje nie są zobowiązaniem prawnym biura i np. zmiana kolejności w realizacji programu nie może być podstawą do roszczeń prawno-finansowych.

 

Dzień 1 Zbiórka w umówionym miejscu i o ustalonej godzinie (w zależności od odległości od granicy może to nastąpić dzień wcześniej). Przejazd przez Czechy, Austrię, Słowenię.

Dzień 2 Przyjazd do Chorwacji; zakwaterowanie w pensjonacie; obiad; zapoznanie z okolicą; plażowanie; kolacja.

Dzień 3 – 9 W trakcie pobytu 3 posiłki dziennie, plażowanie, kąpiele w morzu, wycieczki fakultatywne (dodatkowo płatne na miejscu rezydentowi), rozgrywki sportowe, konkursy.

Dzień 10 Po śniadaniu wykwaterowanie; pobranie suchego prowiantu (ekwiwalent 1 posiłku); wyjazd i bezpośredni przejazd do Polski.

Dzień 11 Powrót w wyznaczone przez Klienta miejsce (w zależności od położenia od granicy może to nastąpić dzień później).

CENA:             

uczeń (do 20 lat włącznie)       665 zł + 235 EUR

osoba dorosła                           665 zł + 255 EUR

 

ŚWIADCZENIA UJĘTE W CENIE:

– 8 noclegów;

– 3 posiłki dziennie;

– prowiant na drogę powrotną;

– przejazd komfortowym autokarem;

– ubezpieczenie Signal Iduna (NNW i KL);

– obsługa pilota-rezydenta.

 

Cena nie obejmuje: obligatoryjnej opłaty z tytułu Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego (10 zł/os.), taksy klimatycznej (poniżej 12 lat: gratis, 12-18 lat: 0,50 €/os./dzień, powyżej 18 lat: 1 €/os./dzień), dopłaty za dojazd po uczestników, wycieczek fakultatywnych. 

 

TERMINY:

1/ 31.07 – 10.08.2018

2/ 08.08 – 18.08.2018

 

WYCIECZKI FAKULTATYWNE – PROPOZYCJE:

SZYBENIK + KRKA

SPLIT + TROGIR

JEZIORA PLITWICKIE

ZADAR

DUBROWNIK

PN KORNATI (REJS)

FISH PICNIC (REJS)

Uwaga! Wycieczki fakultatywne realizowane są przy wymaganej minimalnej liczbie uczestników, płatne na miejscu rezydentowi.

 

INFORMACJE DODATKOWE:

– obowiązkowa kaucja zwrotna w wysokości ok. 20 EUR/os. przeznaczona na pokrycie ewentualnych szkód wyrządzonych przez uczestników wyjazdu (dot. pensjonatu);

– obowiązek posiadania paszportu lub dowodu osobistego jako dokumentu umożliwiającego przejazd do i z Chorwacji;

– na życzenie grupy możliwość zatrudnienia ratownika (za dodatkową opłatą);

– biuro zastrzega sobie możliwość zorganizowania wypoczynku letniego w Chorwacji w innym obiekcie lub w innej miejscowości niż prezentowane w ofercie.

 

DOPŁATY ZA DOJAZD DO POSZCZEGÓLNYCH WOJEWÓDZTW:

Podane kwoty dotyczą 1 uczestnika przy grupie liczącej minimum 48 pełnopłatnych osób. W przypadku grup mniejszych lub łączonych kwota dopłaty ustalana jest indywidualnie. Różnice w wysokości dopłat wynikają z różnych odległości miejsca zbiórki od Głuchołaz (bazy autokarowej) i granicy polskiej dla kraju podróży.  Na terenie Polski możliwe są tzw. połączenia antenowe, realizowane dostosowanymi do wielkości grupy środkami transportu (np. mikrobus).

dolnośląskie55 zł
kujawsko-pomorskie110 zł
lubelskie110 zł
lubuskie90 zł
łódzkie90 zł
mazowieckie115 zł
małopolskie70 zł
opolskie15 zł
podkarpackie95 zł
podlaskie130 zł
pomorskie130 zł
śląskie40 zł
świętokrzyskie85 zł
warmińsko-mazurskie125 zł
wielkopolskie95 zł
zachodniopomorskie120 zł