Dzień 1 WIEDEŃ
Zbiórka uczestników wycieczki w umówionym miejscu i o ustalonej godzinie. Wyjazd. Przejazd przez Czechy. Przyjazd do WIEDNIA, np.: Ring, Plac Marii Teresy, Muzeum Historii Sztuki lub Muzeum Historii Naturalnej, Parlament, Ratusz, Uniwersytet, Hofburg, Kohlmarkt, Katedra św. Szczepana, złoty pomnik Johana Straussa w parku miejskim, Hundertwasserhaus (ciekawy architektonicznie kompleks mieszkalny w jednej z wiedeńskich dzielnic). Przejazd na nocleg w hotelu turystycznym, obiadokolacja.

Dzień 2 BRATYSŁAWA
Śniadanie. Przejazd do BRATYSŁAWY, spacer po mieście, np.: Zamek Bratysławski na naddunajskim wzgórzu, Katedra św. Marcina, Wieża Michalska, rynek główny, Stary Ratusz, kościół franciszkanów, Pałac Prymasowski. Przejazd na nocleg w hotelu turystycznym, obiadokolacja.

Dzień 3 DEMIANOWSKA DOLINA, BEŠEŇOVÁ
Śniadanie. Przejazd do DEMIANOWSKIEJ DOLINY, jednej z najpiękniejszych w Niskich Tatrach ze wspaniałymi formami krasowymi, np. Jaskinia Lodowa (słynąca m.in. z bajecznych lodowych sopli i wodospadów) lub Wolności (przyciągająca turystów tajemniczym podziemnym strumykiem i urokliwymi jeziorkami). Przejazd do BEŠEŇOVEJ, korzystanie z mnóstwa atrakcji słowackiego parku termalnego – kilka basenów zewnętrznych i wewnętrznych wraz ze zjeżdżalniami. Wyjazd do Polski. Powrót w wyznaczone przez Klienta miejsce.


3 dni – cena od 320 zł + równowartość 60 EUR

ŚWIADCZENIA UJĘTE W CENIE WYCIECZKI:

  • drobne upominki dla każdego uczestnika, np. długopisy lub maskotki
  • 1 nocleg (program BT) lub 2 noclegi (program BWD)
  • 2 posiłki (program BT) lub 4 posiłki (program BWD)
  • przejazd komfortowym autokarem
  • ubezpieczenie NNW (5.000 zł) i KL (8.800 EUR)
  • obsługa pilota
  • 3 miejsca gratis / 45 uczestników

Cena wycieczki nie obejmuje: biletów wstępu (w tym także do Tropical Islands, jaskini, parku termalnego Bešeňová), lokalnego przewodnika (Wiedeń), ew. przejazdów środkami komunikacji miejskiej, dopłaty za dojazd po uczestników.
W zależności od położenia miasta/miejscowości Klienta od granicy wyjazd (powrót) może nastąpić dzień wcześniej (później).


Terminy – do uzgodnienia z biurem


MOŻNA INACZEJ:

ORAWSKI ZAMEK zamiast BEŠEŇOVEJ; najchętniej odwiedzany przez turystów słowacki zamek, malowniczo przytwierdzony do stromej skały, którego początki datowane są na wiek XIII; dopłata: równowartość od 3 EUR/ uczestnika (bez biletu wstępu).


pobierz ofertę >>

pdf_ikon