Kolonia Dźwirzyno

  • Termin: 04.08. – 14.08.2022r
  • Cena: 1.925 zł/os.

 

JAKIE ATRAKCJE NAS CZEKAJĄ

Każdy z kolonijnych dni wypełniony będzie licznymi atrakcjami i niespodziankami. Zapewnimy także bogaty program turystyczny m.in. zabierzemy Was na wycieczkę do Kołobrzegu, gdzie oprócz zwiedzania portu i miasta, wybierzemy się na rejs statkiem. Podczas rejsu poczujecie klimat morskiej przygody. Przeżyjesz niezwykłą przygodę szukając bursztynów podczas zajęć warsztatowych. Przeniesiesz się także do Dzikiego Zachodu, gdzie spotkasz prawdziwych kowboi, zobaczysz westernowe show, napad na bank, pokazy kaskaderskie. Całość uzupełnią kąpiele w morzu, konkursy, dyskoteki, a także ognisko z pieczeniem kiełbasek.

ŚWIADCZENIA

Zakwaterowanie: 10 noclegów.

Ośrodek Wypoczynkowy „KOMANDOR” www.komandor-dzwirzyno.pl usytuowany w sosnowym lesie, zaledwie 100 metrów od morza. Pokoje 3, 4 osobowe z łazienkami. Na terenie ośrodka: boiska do gry w siatkówkę i koszykówkę, salki telewizyjne, tenis stołowy, biblioteka, plac zabaw dla dzieci, sala dyskotekowa i świetlice, zadaszony taras, bezpłatne WiFi przy recepcji obiektu. Teren obiektu jest ogrodzony i bezpieczny, z dużą ilością zieleni.

Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki plus podwieczorek, serwowane w stołówce ośrodka). Śniadania i kolacje w formie bufetu, obiady serwowane. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną. W trakcie całodziennych wycieczek lunch pakiet. Woda dostępna bez ograniczeń na terenie ośrodka.

Transport: autokar turystyczny.
Ubezpieczenie: NNW Signal Iduna.
Opieka pedagogiczna, opieka ratownika, zajęcia sportowe i rekreacyjne.
Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, rejs po morzu.
Realizacja programu. Materiały do zajęć.

 

INFORMACJE DODATKOWE

Cena dotyczy wyjazdu grupy 45 dzieci + 3 opiekunów + 1 Kierownik. Należy zabrać ze sobą: legitymację szkolną, kartę kwalifikacyjną, nakrycie głowy, krem z filtrem UV, wygodne buty na piesze wycieczki, buty do uprawiania sportu, dres sportowy, mały plecak na wycieczki, nieprzemakalną kurtkę, ciepły sweter lub polar, strój sportowy i kąpielowy.