JAROSŁAWIEC – miejscowość nadmorska, która od lat cieszy się powodzeniem wśród turystów. Można tu doskonale wypocząć korzystając m.in. z 7-kilometrowej plaży czy lasu sosnowego. Dużymi atrakcjami są ponad 33-metrowa latarnia morska oraz wysoki brzeg klifowy.

Termin: 19.07. – 28.07.2024r.
Cena: 2.330,- zł/uczestnika

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE:

Zakwaterowanie: 9 noclegów.

Ośrodek Wczasowy-Kolonijny „BARKA” www.barka-jaroslawiec.pl  położony jest w centrum miejscowości, ok.200 m od morza. Na terenie ośrodka: boisko do gry w piłkę nożną, koszykówkę i siatkówkę, nordic walking, świetlica ze sprzętem rekreacyjnym, piłkarzyki, bilard, stoły do ping-ponga,  miejsce na ognisko, dyskoteka, karaoke.

Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki plus podwieczorek, serwowane w stołówce ośrodka).
Śniadania i kolacje w formie bufetu, obiady serwowane. Pierwszy posiłek: obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną. W trakcie całodziennych wycieczek lunch pakiet.

Transport: autokar  turystyczny.

Ubezpieczenie: NNW Signal Iduna.

Opieka pedagogiczna, opieka ratownika, opieka medyczna,

Zajęcia sportowe i rekreacyjne.

Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, rejs po morzu.

Realizacja programu.

W PROGRAMIE:
– wycieczka w Dolinę Charlotty: fokarium, Zoo Safari, ZOO,
– Muzeum Bursztynu,
– Galeria Rybacka,
– wycieczka do Darłowa z rejsem statkiem i zwiedzanie Darłowa lub opcjonalnie wycieczka do Koszalina z rejsem po jeziorze Jamno, zwiedzanie miasta i pobyt w Aquaparku
– warsztaty bursztynowe z nocnym zbieranie bursztynów na plaży

Uwaga: program jest ramowy i może ulec zmianie ze względu na warunki atmosferyczne.

INFORMACJE DODATKOWE: Cena dotyczy wyjazdu grupy minimum 45 uczestników.

Należy zabrać ze sobą: legitymację szkolną, kartę kwalifikacyjną, nakrycie głowy, krem z filtrem UV, wygodne buty na piesze wycieczki, buty do uprawiania sportu, dres sportowy, mały plecak na wycieczki, nieprzemakalną kurtkę, ciepły sweter lub polar, strój sportowy i kąpielowy.