narty-baner-2017

 

MIRKO Kat. COMFORT

La Casa Mirko znajduje się w strategicznej pozycji, w samym centrum miasteczka na via Fontana, przy deptaku, gdzie skoncentrowana jest większość sklepów, barów i restauracji, zaledwie 100 metrów od wyciągu narciarskiego, należącego do głó1)nej stacji Carosello 3000. W bezpośrednim sąsiedztwie – liczne sklepy, restauracje oraz bary. Kilka kroków od domu przystanek bezpłatnego skibusu, którym można się dostać do wszystkich strategicznych miejsc Livigno. Do dyspozycji gości narciarnia oraz miejsce parkingowe przy pobliskim Hotelu Concordia (ok.350 m od budynku. W budynku dostępne WI-FI!.

 • Apartament Mirko 2, typu trilocale, dla 6 osób, kategoria COMFORT, na drugim piętrzez samodzielnym wejściem,  składa się z sypialni małżeńskiej z balkonem, sypialni dwuosobowej, przestronnego salonu z rozkładaną sofą małżeńską, aneksu kuchennego (płyta ceramiczna, lodówka, zmywarka, pielarnik), TV SAT, łazienki z wanną. Do dyspozycji gości parking przy Hotelu Concordia (około 350 metrów od budynku) oraz narciarnia.

 

FONTANA Kat. STANDARD

Baita La Fontana znajduje się przy Via Fontana, w centrum miasteczka, przy strefie pieszej (deptaku handlowym), gdzie skoncentrowana jest większość sklepów, restauracji oraz barów. W pobliżu budynku znajdują się wyciągi orczykowe dla początkujących, a zaledwie w kilka minut można się dostać skibusem do głównego wyciągu gondolowego Carosello 3000. Najbliższy przystanek bezpłatnego skibusu oddalony 100 metrów od budynku. W miasteczku kursują cztery linie autobusowe, docierając także do stref prefyferyjnych oraz do wszystkich wyciągów. Przy via Fontana autobusy kursują systematycznie, w godzinach szczytowych, co 7 minut. W budynku dostępne WI-FI!

 • Apartament Fontana 10, typu trilocale dla 5 osób, kategoria STANDARD, na trzecim piętrze (poddasze), składa się z sypialni małżeńskiej, sypialni dla trzech osób, salonu z balkonem, aneksu kuchennego (kuchenka gazowa, lodówka, mikrofalówka), łazienki z wanną, TV. Do dyspozycji gości narciarnia i prywatny parking przed budynkiem.

 

POZZ Kat. COMFORT

Casa Pozz znajduje się przy via Pozz, niespełna 10 minut od strefy pieszej (deptaku handlowego), gdzie skoncentrowana jest większość sklepów, restauracji oraz barów. Kilka kroków od budynku znajduje się wyciąg narciarski Doss 18, należący do głównej stacji narciarskiej Carosello 3000, idealny dla początkujących narciarzy, a także przystanek autobusu. W miasteczku kursują cztery linie autobusowe, docierając także do stref prefyferyjnych oraz do wszystkich wyciągów. Przy via Saroch autobusy kursują regularnie, w godzinach szczytowych, co 7 minut, a w 5 minut można się dostać do głównego wyciągu gondolowego Carosello 3000.

Apartament Pozz, typu quadrilocale dla 7 osób, kategoria COMFORT, na pierwszym piętrze, składa się z dwóch sypialni małżeńskich, sypialni dwuosobowej z możliwością dostawki, salonu z aneksem kuchennym (płyta ceramiczna, zmywarka, mikrofalówka), TV SAT, łazienka z kabiną prysznicową. Do dyspozycji gości narciarnia oraz miejsce parkingowe.

 

LINDO Kat. EXCLUSIVE

Casa Lindo znajduje się przy via Saroch w dzielnicy San Rocco, niespełna 10 minut piechotą od strefy pieszej (deptaku handlowego), gdzie skoncentrowana jest większość sklepów, restauracji oraz barów. Około 200-250 metrów od budynku znajduje się wyciąg narciarski Doss 18, należący do głównej stacji narciarskiej Carosello 3000, idealny dla początkujących narciarzy. Przystanek bezpłatnego skibusu zaledwie 50 metrów od budynku. W miasteczku kursują cztery linie autobusowe, docierając także do stref prefyferyjnych oraz do wszystkich wyciągów. Przy via Saroch autobusy kursują regularnie, w godzinach szczytowych, co 7 minut, a w 5 minut można się dostać do głównego wyciągu gondolowego Carosello 3000. W budynku dostępne WI-FI!

 • Apartament Lindo, typu trilocale dla 7 osòb, dwupoziomowy, kategoria EXCLUSIVE, na trzecim piętrze.

1° poziom: składa się z sypialni małżeńskiej z balkonem, sypialni dwuosobowej z balkonem, salonu z rozkładaną sofą małżeńską, kominkiem i tarasem, aneksu kuchennego (płyta ceramiczna, zmywarka, mikrofalówka), łazienki z kabiną prysznicową i wanną, TV SAT.
2° poziom: sypialnia pojedyncza z malutkim tarasen i łazienka z prysznicem.

Do dyspozycji gości narciarnia oraz parking przed domem.

 

BAITA LA CUNA Kat. TOP CLASS

Baita La Cuna wyróżnia się wśród innych dostępnych budynków w naszej ofercie, ponieważ jako jedyna posiada certyfikat zielonego domu. Baita została wybudowana zgodnie z rygorystycznymi wymogami ekologicznymi.

 • Apartamenty zostały po raz pierwszy oddane do użytkowania w lutym 2013 roku. Znajdują się kilka kroków od wyciągu Doss 18, bezpośrednio połączonego ze stacją Carosello 3000. Przystanek bezpłatnego skibusu znajduje się około 150 metrów od domu. Do najbliższego sklepu także około 150 metrów. Do dyspozycji gości WI-FI, narciarnia oraz prywatny parking przed budynkiem. 
 • Apartament La Cuna 1, typu trilocale, dla 6 osób, kategoria TOP CLASS, na pierwszym piętrze, składa się z dwóch sypialni dwuosobowych (jedna z balkonem), salonu z rozkłądaną sofą małżeńską i z aneksem kuchennym (płyta ceramiczna, zmywarka, mikrofalówka lub piekarnik), łazienki z kabiną prysznicową, TV SAT. Do dyspozycji gości narciarnia oraz prywatny parking przed budynkiem. 
 • Apartament La Cuna 2, typu trilocale, dla 6 osób, kategoria TOP CLASS, na parterze, składa się z dwóch sypialni dwuosobowych (jedna z balkonem), salonu z rozkładaną sofą małżeńską i z aneksem kuchennym (płyta ceramiczna, zmywarka, mikrofalówka lub piekarnik), łazienki z kabiną prysznicową, TV SAT. Do dyspozycji gości narciarnia oraz prywatny parking przed budynkiem. 
 • Apartament La Cuna 3, typu trilocale, dla 6 osób, na parterze, kategoria TOP CLASS, składa się z dwóch sypialni dwuosobowych, salonu z rozkładaną sofa małżeńską i z aneksem kuchennym (płyta ceramiczna, zmywarka, mikrofalówka lub piekarnik), łazienki z kabiną prysznicową, TV SAT. Do dyspozycji gości narciarnia oraz prywatny parking przed budynkiem.

 

BAITA TEO Kat. TOP CLASS

Casa Teo to stara alpejska baita, całkowicie odrestaurowana, oddana do użytkowania w grudniu 2012 roku. Oferuje zakwaterowanie w nowoczesnych apartamentach, położonych powyzej via Saroch, w otoczeniu tras narciarskich, kilka kroków od górnej stacji wyciągu Doss 18, połączonego z całą stacją Carosello 3000. W odległości 300-400 metrów od domu znajdują się sklepy, restauracje, bary i puby. Do dyspozycji gości narciarnia oraz miejsce postojowe w garażu.

 • Apartament Teo 1, typu bilocale, dla 4 osób, kategoria TOP CLASS, na parterze, składa się z sypialni małżeńskiej, salonu z rozkładaną małżeńską sofą, aneksu kuchennego (płyta ceramiczna, zmywarka, mikrofalówka/piekarnik), łazienki z kabiną prysznicową (suszarka), TV SAT.
 • Apartament Teo 3, , typu bilocale, dla 4 osób, kategoria TOP CLASS, na pierwszym piętrze, składa się z sypialni małżeńskiej, salonu z rozkładaną małżeńską sofą i balkonu, aneksu kuchennego (płyta ceramiczna, zmywarka, mikrofalówka/piekarnik), łazienki z kabiną prysznicową (suszarka), TV SAT.
 • Apartament Teo 4, typu trilocale, dla 6 osób, kategoria TOP CLASS, na pierwszym piętrze, składa się z sypialni małżeńskiej, podwójnej sypialni z balkonem, dużego salonu, aneksu kuchennego (płyta ceramiczna, zmywarka, mikrofalówka/piekarnik), łazienki z kabiną prysznicową (suszarka), TV SAT.
 • Apartament Teo 5, typu bilocale, dla 4 osób, kategoria TOP CLASS, na drugim piętrze, składa się z sypialni małżeńskiej, salonu z rozkładaną małżeńską sofą, aneksu kuchennego (płyta ceramiczna, zmywarka, mikrofalówka/piekarnik), łazienki z kabiną prysznicową (suszarka), TV SAT.
 • Apartament Teo 6, typu trilocale, dla 6 osób, kategoria TOP CLASS, na drugim piętrze, składa się z sypialni małżeńskiej, sypialni z pojedynczym łóżkiem lub dwuosobowej, salonu z rozkładaną małżeńską sofą, aneksu kuchennego (płyta ceramiczna, zmywarka, mikrofalówka/piekarnik), łazienki z kabiną prysznicową (suszarka), TV SAT.

 

BAIT EPI  Kat. COMFORT

Casa Epi, kategoria Comfort (3*), znajduje się przy via Saroch, w strategicznej pozycji pomiędzy wyciągami Doss 18 oraz San Rocco 17, które należą do głównej stacji narciarskiej Carosello 3000. Do wyciągu oraz do przystanku skibusu zaledwie 50 metrów. Do najbliższego sklepu około 200 metrów. Apartamenty są wygodne i przestronne, komfortowo wyposażone. Do dyspozycji gości prywatny parking i narciarnia.

 • Apartament Epi 1, typu bilocale kategoria COMFORT, dla 5 osób, na parterze, składa się z sypialni dwuosobowej z możliwością dostawki, salonu z rozkładaną podwójną sofą, aneksu kuchennego (płyta ceramiczna, lodówka, mikrofalówka, zmywarka), łazienki z kabiną prysznicową i suszarką, TV SAT. Do dyspozycji gości prywatny parking i narciarnia.
 • Apartament Epi 2, typu bilocale kategoria COMFORT, dla 4 osób, na parterze, składa się z sypialni dwuosobowej, salonu z rozkładaną sofą małżeńską, aneksu kuchennego (płyta ceramiczna, lodówka, mikrofalówka, zmywarka), łazienki z kabiną prysznicową i suszarką, TV SAT. Do dyspozycji gości prywatny parking i narciarnia.

 

GIRASOLE Kat. EXCLUSIVE

Chalet Girasole znajduje się przy via Saroch, zaledwie 200 metrów od głównej gondolki Carosello 3000 i w takiej samej odległości od wyciągu krzesełkowego San Rocco. Około 100 metrów od budynku znajduje się przystanek bezpłatnego ski busu. W budynku dostępne WI-FI!

 • Apartament Girasole 1, typu trilocale, na parterze, dla 6 osób, kategoria EXCLUSIVE, składa się z sypialni małżeńskiej, sypialni dwuosobowej, salonu z rozkładaną podwójną sofą, aneksu kuchennego (płyta ceramiczna, lodówka, mikrofalówka, zmywarka), łazienki z kabiną prysznicową i suszarką, TV SAT. Do dyspozycji gości prywatny parking i narciarnia.
 • Apartament Girasole 2 typu trilocale, na parterze, dla 5 osób, kategoria EXCLUSIVE, składa się z sypialni małżeńskiej, sypialni trzyosobowej, salonu z sofą, aneksu kuchennego (płyta ceramiczna, lodówka, mikrofalówka, zmywarka), łazienki z kabiną prysznicową i suszarką, TV SAT. Do dyspozycji gości prywatny parking i narciarnia.
 • Apartament Girasole 3 typu trilocale, na pierwszym piętrze, dla 6 osób, kategoria EXCLUSIVE, składa się z sypialni małżeńskiej z balkonem, sypialni dwuosobowej z balkonem, salonu z rozkładaną sofą małżeńską, aneksu kuchennego (płyta ceramiczna, lodówka, mikrofalówka, zmywarka), łazienki z kabiną prysznicową i suszarką, TV SAT. Do dyspozycji gości prywatny parking i narciarnia.
 • Apartament Girasole 4 typu trilocale, na pierwszym piętrze, dla 7 osób, kategoria EXCLUSIVE, składa się z sypialni małżeńskiej, sypialni trzyosobowej, salonu z rozkładaną sofą małżeńską i balkonem, aneksu kuchennego (płyta ceramiczna, lodówka, mikrofalówka, zmywarka), łazienki z kabiną prysznicową i suszarką, TV SAT. Do dyspozycji gości prywatny parking i narciarnia.

 

CASA ALFREDO Kat. COMFORT

Casa Alfredo-Antonella znajduje się przy via Saroch, zaledwie 200 metrów od głównej gondolki Carosello 3000 i w takiej samej odległości od wyciągu krzesełkowego San Rocco. Około 100 metrów od budynku znajduje się przystanek bezpłatnego ski busu.

 • Apartament Alfredo 1 typu trilocale, dla 5 osób, kategoria COMFORT, na pierwszym piętrze, składa się z sypialni małżeńskiej, sypialni trzyosobowej, salonu z balkonem, aneksu kuchennego (płyta ceramiczna, mikrofalówka), TV SAT, łazienki z prysznicem. Do dyspozycji gości narciarnia oraz prywatny parking przed domem.
 • Apartament Alfredo 2 typu bilocale dla 3 osób, kategoria COMFORT, na pierwszym piętrze, składa się z sypialni małżeńskiej z balkonem, salonu z rozkładaną sofą dla jednej osoby, balkonu, aneksu kuchennego (płyta ceramiczna, mikrofalówka), TV SAT, łazienki z prysznicem. Do dyspozycji gości narciarnia oraz prywatny parking przed domem.

 

BAITA GISELLA Kat. COMFORT

Baita Gisella kategoria COMFORT, znajduje się przy via Saroch, zaledwie 30 metrów od głównej gondolki Carosello 3000. Do apartamentu można wrócić bezpośrednio na nartach. W pobliżu znajdują się sklepy, restauracje, bary, cukiernie. Przystanek bezpłatnego skibusu zaledwie 80 metrów od budynku. Do dyspozycji gości garaż za dodatkową opłatą.

 • Apartament Alba typu trilocale, dla 4 osób, kategoria COMFORT, na drugim piętrze: dwie sypialnie dwuosobowe (jedna z balkonem), salon, aneks kuchenny (płyta ceramiczna, zmywarka, mikrofalówka), TV, łazienka z kabiną prysznicową. Do dyspozycji gości narciarnia oraz prywatny parking przed domem.
 • Apartament Tramonto typu trilocale, dla 4 osób, kategoria COMFORT, na drugim piętrze: dwie sypialnie dwuosobowe (jedna z balkonem), salon, aneks kuchenny (płyta ceramiczna, zmywarka, mikrofalówka), TV, łazienka z kabiną prysznicową. Do dyspozycji gości narciarnia oraz prywatny parking przed domem.