Dzień 1  
Zbiórka w umówionym miejscu i o ustalonej godzinie. Wyjazd i przejazd do Chorwacji.
Dzień 2     ZADAR
Przyjazd do ZADARU, spacer po wyjątkowym mieście, o którym mawia się, że „pozdrawia słońce i gra falami morskimi na organach”, np.: Brama Lądowa i Brama Morska, Wieża Bablja Kula, Plac Pięciu Studni, rzymskie forum, kościoły: św. Symeona i św. Donata, Katedra św. Anastazji. Przejazd na nocleg w hotelu turystycznym, obiadokolacja.
Dzień 3     KRKA, SPLIT
Śniadanie. Przejazd do Parku Narodowego KRKA, spacer pośród bajecznych wodospadów, kaskad i jeziorek. Przejazd do SPLITU – dalmackiego miasta-czaru, spacer, np.: Pałac Dioklecjana, Porta Aurea (Złota Brama), Katedra św. Dujama, Plac Ludowy, pasaż portowy. Przejazd na nocleg w hotelu turystycznym, obiadokolacja.

Dzień 4     DUBROWNIK
Śniadanie. Odpoczynek nad morzem. Przejazd do DUBROWNIKA – „perły Adriatyku”, spacer, np.: Wielka Studnia Onufrego, klasztor Franciszkanów, kolumna z postacią rycerza Rolanda, Pałac Sponza, Kościół św. Błażeja, Pałac Rektorów, port, średniowieczne mury obronne. Powrót na obiadokolację i nocleg w hotelu turystycznym.

Dzień 5     ADRIATYCKIE WYBRZEŻE   
Śniadanie. Odpoczynek nad morzem. Program dodatkowy (za dopłatą): wycieczka do Medjugorje (sanktuarium maryjne oraz Góra Objawień). Obiadokolacja i nocleg w hotelu turystycznym.

Dzień 6     JEZIORA PLITWICKIE     
Śniadanie. Wczesny wyjazd do Parku Narodowego JEZIORA PLITWICKIE, przejazd kolejką oraz spacer trasami widokowymi wśród malowniczych jezior i wodospadów. Ciepły posiłek. Wyjazd i bezpośredni przejazd do Polski.

Dzień 7
Zakończenie wycieczki.


7 dni – cena do ustalenia z biurem

Symbol: HR I
Kierunek: Chorwacja

Terminy – do uzgodnienia z biurem


ŚWIADCZENIA UJĘTE W CENIE WYCIECZKI:
– 4 noclegi;
– 9 posiłków;
– przejazd komfortowym autokarem;
– ubezpieczenie NNW i KL;
– obsługa pilota.


Cena wycieczki nie obejmuje: biletów wstępu (w tym także do PN Krka i Jez. Plitwickie), lokalnych przewodników, programów dodatkowych (np. Medjugorje), dopłaty za dojazd po uczestników.


ZMIANY PROGRAMOWE:
1/ dodatkowy dzień – WYPOCZYNEK NAD ADRIATYKIEM; dopłata:  równowartość od 35 EUR/ uczestnika; ujęte w dopłacie świadczenia: całodzienny pobyt w miejscowości nadmorskiej, 2 posiłki (śniadanie, obiadokolacja), nocleg w hotelu turystycznym, ubezpieczenie NNW i KL, opieka pilota;

2/ program dodatkowy w 2. dniu – JASKINIA POSTOJNA; jedna z najsłynniejszych jaskiń świata, najważniejsza atrakcja turystyczna Słowenii, przyciągająca tłumy turystów, z ważnymi osobistościami i koronowanymi głowami państw włącznie, tajemnicza i oszałamiająca zarazem, wykorzystywana w produkcjach filmowych i dokumentalnych, łączna długość tego jaskiniowego zespołu to aż 24 km, z czego trasa turystyczna liczy 5 km; dopłata: równowartość od 7 EUR/ uczestnika + bilet wstępu.