Termin: 10.08. – 21.08.2021 (12 dni)

Cena: 1.940,- zł/os.

Ostatnie wolne miejsca

Rewal – piękna, niewielka miejscowość w województwie zachodniopomorskim, gdzie swym urokiem urzeka wspaniału klifowy brzeg morski, piaszczysta plaża i idealnie czysta woda. Położenie i wyjątkowy klimat przyciąga co roku mnóstwo turystów zarówno z Polski jak i z zagranicy. W okolicy warte zobaczenia są: promenada w Rewalu, ruiny kościoła z XIV w. w Trzęsaczu, Latarnia Morska w Niechorzu.

JAKIE ATRAKCJE NAS CZEKAJĄ: Oprócz kąpieli słonecznych i morskich nie zabraknie wycieczek i spacerów po Rewalu, gdzie znajdują się dwie przepiękne aleje: Aleja Zakochanych i Aleja Różana. Odwiedzisz Park Wieloryba – wyjątkowe miejsce, w którym dowiesz się, jakie tajemnice skrywa morze. Spojrzysz w oczy groźnym rekinom i wielkim wielorybom, dowiesz się gdzie jest Nemo, a także poznasz różne gatunki ryb. Na koniec poszukasz skarbu z piratami podczas gry terenowej.
Wybierzemy się na spacer po Niechorzu, gdzie zobaczysz latarnię morską, najpiękniejszą na polskim wybrzeżu, z której rozciąga się przepiękny widok. Przejedziesz się kolejką wąskotorową Express-Retro – stare wagony i zabytkowy parowóz wprowadzą Cię w ciekawy klimat dawnych czasów.
Nie zabraknie również morskich kąpieli i wylegiwania się na gorącym piasku, rozgrywek drużynowych, zabaw rekreacyjnych i turniejów, ogniska z pieczeniem kiełbasek i dyskotek, zajęć sportowo – rekreacyjnych: zawody sportowe (piłka siatkowa, kolonijna liga piłki nożnej, spartakiada, zabawy terenowe), teleturnieje, prezentacje artystyczne grup – wakacyjna rewia mody, pokaz letnich fryzur, konkurs rzeźby w piasku, wieczory zagadek i quizów.

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE:
Zakwaterowanie:
11 noclegów w ośrodku kolonijnym „BAZYLAK” w Rewalu (www.bazylak.rewal.pl). Pokoje 2-,3-,4-,5-osobowe wyposażone w pełen węzeł sanitarny. Do dyspozycji uczestników: 3 świetlice z TV, sprzętem grającym, stołami do tenisa stołowego i piłkarzykami, boisko plażowe do siatkówki, boisko do siatkówki i koszykówki ze sztuczną nawierzchnią, plac zabaw, 2 altany z miejscem na ognisko i grill.
Wyżywienie: Całodzienne (3 posiłki + podwieczorek) w stołówce ośrodka. Śniadania i kolacje w formie bufetu, obiad serwowany do stolika. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.

Transport: autokar turystyczny.
Ubezpieczenie: NNW Signal Iduna.
Opieka pedagogiczna, opieka ratownika, zajęcia sportowe i rekreacyjne.
Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów.
Realizacja programu. Materiały do zajęć.

INFORMACJE PRAKTYCZNE: Uczestnicy powinni zabrać ze sobą: strój kąpielowy, ręcznik, klapki, mały plecak na wycieczki, kurtkę przeciwdeszczową, dres, okrycie głowy i krem z filtrem.
Szczegóły realizacji bonu w naszym Biurze Podróży