barlin opawy parlamentDzień 1    BERLIN
Zbiórka w umówionym miejscu i o ustalonej godzinie. Wyjazd. Przejazd przez Niemcy. Przyjazd do BERLINA, np.: Reichstag, Brama Brandenburska, Unter den Linden, Plac Bebela, Opera, Kościół św. Jadwigi, Gendarmenmarkt (Dom Koncertowy, Katedra Niemiecka, Katedra Francuska), Wyspa Muzeów, Czerwony Ratusz, Fontanna Neptuna, Alexanderplatz. Przejazd na obiadokolację i nocleg w schronisku młodzieżowym.

Dzień 2    BERLIN, TROPICAL ISLANDS
Śniadanie. Kontynuacja zwiedzania stolicy Niemiec, np.: Mur Berliński, Potsdamerplatz, dzielnica Berlin Zachodni (Berlin-Zoo, Kościół Dziękczynienia, Europa-Center), zamek Charlottenburg (największa berlińska rezydencja Hohenzollernów). Przejazd do TROPICAL ISLANDS, czas na przyjemny „urlop w tropikach”. Przejazd do Polski. Zakończenie wycieczki.


2 dni – cena do ustalenia z biurem

Symbol: BT
Kierunek: Niemcy

Terminy wyjazdów do uzgodnienia z biurem.


ŚWIADCZENIA UJĘTE W CENIE WYCIECZKI:
– 1 nocleg;
– 2 posiłki;
– przejazd komfortowym autokarem;
– ubezpieczenie NNW i KL;
– obsługa pilota.


Cena wycieczki nie obejmuje: biletów wstępu (w tym także do Tropical Islands), ew. przejazdów środkami komunikacji miejskiej, dopłaty za dojazd po uczestników.


UDOGODNIENIA:
– nocleg w hotelu zamiast w schronisku – po wcześniejszym sprawdzeniu możliwości i cen.
ZMIANY PROGRAMOWE:
1/ DREZNO zamiast BERLINA; dopłata: równowartość od 10 EUR/ uczestnika;
2/ dodatkowy dzień – DREZNO; dopłata: równowartość od 52 EUR/ uczestnika; świadczenia ujęte w dopłacie: przejazd autokarem, zwiedzanie pod opieką pilota, 2 posiłki (śniadanie, obiadokolacja), nocleg w schronisku młodzieżowym, ubezpieczenie NNW i KL.

W zależności od położenia miasta/miejscowości Klienta od granicy wyjazd (powrót) może nastąpić dzień wcześniej (później); dotyczy również trasy o symbolu P.