Dzień 1    DREZNO

Zbiórka w umówionym miejscu i o ustalonej godzinie. Wyjazd. Przejazd przez Niemcy. Przyjazd do DREZNA, spacer, np.: Pałac Zwinger i Galeria Drezdeńska – klejnot architektoniczny Drezna z I poł. XVIII w. (Muzeum Porcelany, Salon Matematyczno-Fizyczny, Galeria Malarska Mistrzów Dawnych), Opera Sempera, posąg Złotego Jeźdźca, Katedra św. Trójcy, Zamek (dawna rezydencja dynastii Wettynów), Kościół Frauenkirche, Tarasy Brühla. Przejazd na obiadokolację i nocleg w schronisku młodzieżowym.

berlin opawyDzień 2    BERLIN
Śniadanie. Zwiedzanie BERLINA, np.: Mur Berliński, Potsdamerplatz, Brama Brandenburska, Reichstag, Plac Bebela z gmachem Opery, Uniwersytet Humboldta, Katedra Berlińska, Wyspa Muzeów, Czerwony Ratusz, Fontanna Neptuna, Alexanderplatz. Powrót na obiadokolację i nocleg w schronisku młodzieżowym.

Dzień 3     POCZDAM
Śniadanie. Przejazd do POCZDAMU, zwiedzanie wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO zespołu pałacowo-parkowego Sanssouci. Przejazd do Polski. Zakończenie wycieczki.


3 dni – cena do ustalenia z biurem

Symbol: DB
Kierunek: Niemcy


Terminy – do uzgodnienia z biurem


ŚWIADCZENIA UJĘTE W CENIE WYCIECZKI:
– 2 noclegi;
– 4 posiłki;
– przejazd komfortowym autokarem;
– ubezpieczenie NNW i KL;
– obsługa pilota.


Cena wycieczki nie obejmuje: biletów wstępu, dopłaty za dojazd po uczestników.


UDOGODNIENIA:  
– noclegi w hotelu zamiast w schronisku – po wcześniejszym sprawdzeniu możliwości i cen.


W zależności od położenia miasta/miejscowości Klienta od granicy wyjazd (powrót) może nastąpić dzień wcześniej (później).