drezno opawyDzień 1    DREZNO  
Zbiórka w umówionym miejscu i o ustalonej godzinie. Wyjazd. Przejazd przez Niemcy. Przyjazd do DREZNA, spacer, np.: Pałac Zwinger i Galeria Drezdeńska – klejnot architektoniczny Drezna z I poł. XVIII w. (Muzeum Porcelany, Salon Matematyczno-Fizyczny, Galeria Malarska Mistrzów Dawnych), Opera Sempera, posąg Złotego Jeźdźca, Katedra św. Trójcy, Zamek (dawna rezydencja dynastii Wettynów), Kościół Frauenkirche, Tarasy Brühla. Przejazd na obiadokolację i nocleg w schronisku młodzieżowym.

Dzień 2    SZWAJCARIA CZESKA I SAKSOŃSKA
Śniadanie. Wycieczka po CZESKIEJ SZWAJCARII: albo Dolina Kamenicy, gdzie rzeka wytworzyła charakterystyczny kanion o skalnych ścianach sięgających 300 m wysokości (przejazd łódkami malowniczą trasą), albo Pravcicka Brama – największy naturalny most skalny na kontynencie. Wyprawa w okolice zwane SZWAJCARIĄ SAKSOŃSKĄ: przejazd do Königstein – największej górskiej twierdzy w Europie, istniejącej od ponad 750 lat, spacer ścieżką wzdłuż murów z przepięknymi widokami na Dolinę Łaby. Przejazd do Polski. Zakończenie wycieczki.


2 dni – cena do ustalenia z biurem

Symbol: D
Kierunek: Niemcy

Terminy – do uzgodnienia z biurem


ŚWIADCZENIA UJĘTE W CENIE WYCIECZKI:
– 1 nocleg;
– 2 posiłki;
– przejazd komfortowym autokarem;
– ubezpieczenie NNW i KL;
– obsługa pilota.


Cena wycieczki nie obejmuje: biletów wstępu, dopłaty za dojazd po uczestników.

UDOGODNIENIA:  
– nocleg w hotelu zamiast w schronisku – po wcześniejszym sprawdzeniu możliwości i cen.


W zależności od położenia miasta/miejscowości Klienta od granicy wyjazd (powrót) może nastąpić dzień wcześniej (później).