TERMIN:    06.04. – 15.04.2018r.

 

Livigno to jeden z najlepszych kurortów narciarskich, odkrytych dosyć niedawno przez narciarzy i snowboardzistów. Narciarzy przyciągają tutaj nie tylko świetne stoki, ale również jego specyficzny klimat. Średnio 322 dni jest słonecznych, a śnieg leży na zboczach od końca listopada do początku maja. To wszystko sprawia, że panują tutaj idealne warunki na narty. Co więcej, mamy tutaj strefę bezcłową, w związku z czym przyciąga nie tylko narciarzy, lecz również amatorów tanich zakupów.

Livigno oferuje świetnie przygotowane stoki, trwałą pokrywę śnieżną oraz wręcz idealne nasłonecznienie. Tutaj możemy skorzystać w sumie z 140 km tras zjazdowych (w tym aż 10 km tras czarnych!) oraz 40 km tras biegowych. Livigno to nie tylko narty, warto wspomnieć, że ten region posiada między innymi 2 snowparki z halfpipem, skoczniami, railami i boardercross’em, co czyni je doskonałym kurortem dla snowboardzistów.

narty-baner-2017

 

ZAKWATEROWANIE:

Apartamenty 4-,5-,6- lub 7-osobowe, położone w centrum Livigno lub 250-500 m od samego centrum. Wszystkie wyposażone w sypialnie, salon (w większości z rozkładaną sofą), aneks kuchenny oraz łazienkę.

wlochy-zakwaterowanie

 

Przykładowe zdjęcia apartamentów
 • Apartament 4-osobowy (ALBA, TRAMONTO, EPI, TEO): 3 lub 2 pomieszczenia składające się z 2 lub 1 sypialni, salonu, aneksu kuchennego, łazienki z kabiną prysznicową. Do dyspozycji gości narciarnia oraz prywatny parking przed domem.
 • Apartament 5-osobowy (FONTANA, GIRASOLE, CASA ALFREDO, EPI): 3 lub 2 pomieszczenia składające się z 2 lub 1 sypialni, salonu, aneksu kuchennego, łazienki z prysznicem lub wanną. Do dyspozycji gości narciarnia oraz prywatny parking przed budynkiem.
 • Apartament 6-osobowy (MIRKO, BAITA TEO, BAITA LA CUNA, GIRASOLE): 3 pomieszczenia składające się z 2 sypialni, salonu, aneksu kuchennego, łazienki z prysznicem lub wanną. Do dyspozycji gości narciarnia oraz parking.
 • Apartament 7-osobowy (LINDO, POZZ, GIRASOLE): 4 lub 3 pomieszczenia składające się z 3 lub 2 sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki z prysznicem lub wanną. Do dyspozycji gości narciarnia oraz miejsce parkingowe.

 

CENA:

l.p. Rodzaj apartamentu Cena za osobę w apartamencie przy pełnym obłożeniu Dopłata od osoby za każde niewykorzystane miejsce w apartamencie
1. Apartament 7-osobowy 1.470,- PLN 160,- PLN
2. Apartament 6-osobowy 1.495,- PLN 220,- PLN
3. Apartament 5-osobowy 1.495,- PLN 275,- PLN
4. Apartament 4-osobowy 1.520,- PLN 360,- PLN

 

CENA ZAWIERA:

 • skipass 6 dni- Livigno (niedziela-piątek),
 • zakwaterowanie – w apartamentach 4-,5-,6- lub 7-osobowych,
 • transport komfortowym autokarem, trasa: Łódź-Opole-Wrocław.
 • opiekę rezydenta,
 • obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

 

CENA NIE ZAWIERA:

 • obowiązkowego ubezpieczenia narciarskiego (Signal Iduna: KL-10.000eur, NNW-15.000zł, sporty zimowe z SS i OC) w cenie 65,-PLN/osoby – automatycznie doliczane do umowy, Ubezpieczenie podstawowe ważne na cały okres pobytu (06-15.04.2018r.), dodatkowe ubezpiecznie Sporty Zimowe ważne w okresie ważności skipassu (08-13.04.2018r.),
 • obowiązkowej opłaty klimatyczno-rejestracyjnej – 20,- EUR/osoby, płatna na miejscu,
 • kaucji zwrotnej 5,- EUR/osobę za skipass, płatne na miejscu,
 • kaucji zwrotnej za apartament – 50,-EUR/osobę,  pobierana na miejscu w gotówce lub obciążenie karty kredytowej.

 

DODATKOWE INFORMACJE:

 • Dojazd własny – zniżka 230,-zł/osoby

 

W CELU  DOKONANIA  REZERWACJI  

 1. Pobierz umowę-zgłoszenie SKI, wypełnij ją, podpisz, zeskanuj i prześlij do nas a adres e-mailowy: d.kusmirek@opawy.com.pl lub wycieczki@opawy.pl
 2. Na podany numer konta w umowie proszę dokonać pierwszej wpłaty w wysokości 150,-zł/osoby celem potwierdzenia rezerwacji. Przesłana e-mailem umowa-zgłoszenie i wpłata na konto jest jednoznaczna z rezerwacją i akceptacją warunków uczestnictwa. Wpłaty należy dokonać w ciągu 24h od przesłania umowy-zgłoszenia. W przypadku rezerwacji do kilku dni przed wyjazdem opłaty należy dokonać w ciągu kilku godzin od rezerwacji.  
 3. W tytule przelewu proszę wpisać: SKI Livigno i nazwiska uczestników.

 

POBIERZ:

 

Organizatorem imprezy jest Biuro Podróży OPAWY W/Tokarz Sp.j. zarejestrowane pod numerem 068 organizatorów turystycznych w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego.

Wyjazd objęty jest polisą ubezpieczeniową w Signal Iduna – polisa generalna nr 205451. 

 

UFG – Organizator  Biuro Podróży OPAWY Sp.j. NIP: 755-10-02-211 od każdego uczestnika przekazuje składkę w wysokości 10,- PLN na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny TFG do Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. UFG – gwarantuje 100% zwrotu kosztów poniesionych przez klientów, w przypadku upadłości biura oraz niewypłacalności ubezpieczyciela  – Signal Iduna  zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sportu i Turystyki.

 

PLIKI DO POBRANIA: